ulov si svoj sen ...

Slovensko

Poľovačka "HUBERTIÁDA" na kapitálne Jelene, Muflóny, Daniele a Diviaky

3-dňový poľovnícky zájazd "HUBERTIÁDA"

Nezabudnuteľná poľovačka „HUBERTIÁDA“ na Muflóny, Jelene Karpatské / Novozélandské, Daniele, Diviaky v očarujúcej prírode na Slovensku.

Sezóna lovu:

od 01. augusta do 31. januára

Cena:

Na vyžiadanie

Ponúkame Vám jedinečný, zážitok z poľovačky na kapitálne Jelene, Muflóny, Daniele a Diviaky na Slovensku.

Nami ponúkaný poplatkový lov „HUBERTIÁDA“ sa uskutočňuje v krásnej prírode na juhovýchode Slovenska. Dovoľte nám ponúknuť Vám poľovačku pod názvom „HUBERTIÁDA“ vo zvernici v nádhernej prírode na Zemplíne s poľovnými podmienkami vysokej kvality. Krásna príroda, výborne zazvernená zvernica s krásnymi kusmi majestátnych zvierat, ďaleko od ruchu veľkomiest, kde môžete stráviť nezabudnuteľnú poľovačku, z ktorej si odnesiete zážitky a spomienky na celý život. To je vyjadrenie nášho sloganu … Ulov si svoj sen…! Či už ide o profesionálov alebo milovníkov tohto hobby, všetci si tu nájdu svoje miesto.

„HUBERTIÁDA“ je jedinečná ponuka CK HUBERTUS na Zemplíne, kedy si poľovný hosť môže vybrať jednu trofejnú zver podľa cenníka alebo kombináciu viacerých trofejných druhov zveri (JELEŇMUFLÓN, DANIEL, DIVIAK). 

 

Rezervácia: Min. 2 týždne vopred 

Táto ponuka je pripravená pre skupinu na 2 noci /(1 lovecký deň)

(Cena trofeje sa určuje hodnotením trofeje po vyvarení metódou CIC)

favicon-transparent-white-75x75

Čo je obsiahnuté v cene

CENA ZAHŔŇA
 • Certifikát o poistení pre zahraničného poľovníka na území SR– 1 týždeň
 • Povolenie na prepravu zbrane (V prípade poľovníckych hostí mimo EÚ)
 • Povolenka k lovu
 • Sprievodca, sprevádzajúci skupinu po celý čas pobytu
 • Ubytovanie v komfortnom ubytovacom zariadení v blízkosti zvernice
 • Miestna daň (v prípade ubytovania)
 • 3x denne strava
 • Veterinárne certifikáty na prepravu trofeje
 • Vyčistenie trofeje (vyvarenie lebky do 24 hodín)
CENA NEZAHŔŇA
 • Letecká preprava z/do Slovensko (Bratislava / Košice)
 • Zapožičanie zbrane a nábojov (možnosť zabezpečiť od 70,- €)
 • Cestovné poistenie
 • Náklady na zaslanie trofeje do domovskej krajiny

Program

1. deň

Stretnutie a vyzdvihnutie na letisku (Košice/Bratislava) s naším sprievodcom. V prípade vlastnej dopravy poprosíme nahláste túto skutočnosť CK HUBERTUS. Cesta z letiska v prípade doletu do Košíc trvá 2 hod. (108 km). V prípade doletu do Bratislavy cesta trvá 4,5 hod (364 km). V rámci tejto ponuky, na základe požiadavky individuálnej dopravy, je bod stretnutie a vyzdvihnutie na letisku bezpredmetné. Doprava do komfortného ubytovacieho zariadenia neďaleko zvernice na Zemplíne. Po príchode sa ubytujete, absolvujete prehliadku zvernice a zoznámite sa s poľovnými sprievodcami, nasleduje večera a voľnočasový odpočinok.

2. deň

Raňajky. Po raňajkách nám poľovní sprievodcovia dajú inštruktáž k lovu, k spôsobu lovu, použitiu zbrane a nábojov, vysvetlia čo to o posedoch, o zveri. Následne sa presunieme do zvernice a Lovu zdar! Po úspešnom love tradičný výrad za sprievodu trubačov. V prípade záujmu možnosť večernej poľovačky na diviaky vo voľnom revíry. Počas celého pobytu je strava zabezpečená 3 krát denne.

3. deň

Raňajky.  Zbalenie vecí, rozlúčenie sa a príprava na odchod. Transfér na letisko a odlet domov, resp. individuálna doprava.

Čierna hora

Tiež odporúčame:

Balíček pre nepoľovníkov na mieru

Zatiaľ, čo sa poľovníci venujú svojej vášni, nepoľovníkom ponúkame zážitkové balíčky.
S nami môžete objavovať krásy Slovenska, zažiť ľudové tradície, dobrodružstvo, adrenalín alebo oddychovať v jedinečných kúpeľoch na Slovensku.