ulov si svoj sen ...

Čierna hora

Poľovačka na vlka v neskrotnej a divokej Černej hore

4-dňový poľovnícky zájazd na vlka

3 dni skutočnej, divokej poľovačky na Vlka v Čiernej hore

Sezóna lovu:

od septembra

Cena:

od 1 250,- €

Ponúkame Vám jedinečný, zážitok z poľovačky na vlka v Čiernej hore.

Nami ponúkaný poplatkový lov na Vlka sa uskutočňuje v revíri, ktorý sa rozprestiera v pohoriach a nádhernej prírode v Čiernej hore. Prežiť niekoľko dní v lone nedotknutej prírody, ďaleko od civilizácie, kde môžete stráviť nezabudnuteľnú poľovačku, z ktorej si určite odnesiete zážitky a spomienky na celý život. To je vyjadrenie nášho sloganu Ulov si svoj sen …!

Lákadlom nie je len očarujúca príroda, ale aj neskutočné množstvo prírodného a kultúrneho bohatstva. Či už ide o milovníkov tohto hobby alebo profesionálov, všetci tu nájdu svoje miesto.

favicon-transparent-white-75x75

Čo je obsiahnuté v cene

CENA ZAHŔŇA
  • Všetky transfery do revíru z hotela a späť
  • 3x ubytovanie v hoteli s raňajkami
  • Licencie, povolenie na lov
  • Služby sprievodcu
CENA NEZAHŔŇA
  • Letecká preprava z/na Slovensko
  • Víza
  • Alkohol, Prepitné
  • Cestovné poistenie

Program

1. deň

Prílet do Čiernej hory, vyzdvihnutie na letisku, transfer do hotela, ubytovanie. Oboznámenie sa podmienkami a pravidlami lovu v Čiernej hore, voľný program.

2-3. deň

Raňajky, Transfer do revíru, oboznámenie sa s prostredím, 3 dni plné poľovačiek

4. deň

Raňajky, tradičné vyprevadenie poľovníckeho hosťa, transfer na letisko, vybavenie formalít a odlet

 

Čierna hora

Ulovte si svoj sen v Čiernej hore

Prírodné krásy Čiernej Hory sú naozaj unikátom samo o sebe. Krajina je profilovaná od vysokých hôr cez strmé kaňony až po jaskynné systémy. 

Málokto vie, že Čierna Hora je jediná krajina Európy, ktorá má okrem Nórska taktiež fjord, ktorý ale nevznikol ľadovcom, ale zaplavením daného územia morom. A tým je záliv Boka Kotorská, kde sa priamo od mora zdvíhajú 700-metrové kopce. 

V Čiernej Hore prakticky nie je možné nájsť rovné územie. 70 % krajiny tvoria buď strmé údolia a kaňony alebo strmé vrchy a pohoria. Veľká časť krajiny má nadmorskú výšku nad 1000 m.n.m., veľa vrchov je nad 2000 m.n.m., vďaka čomu sú počas zimy zasypávané snehom, a to aj napriek tomu, že krajina leží značne na juhu. 

Jedna z mála rovných oblastí je pri hlavnom meste Podgorica, druhá väčšia rovinka je v okolí Skadarského jazera, ktoré je najväčším jazerom na Balkáne a zásobárňou vody pre celý región. No tie najväčšie prírodné skvosty sa nachádzajú v pohorí Durmitor, kde je aj najvyšší vrch Čiernej Hory Bobotov Kuk (2523 m.n.m.), mnohé ďalšie úchvatné dvoj tisícovky, horské plesá, neuveriteľné výhľady a panorámy divokého okolia

Tiež odporúčame:

Balíček pre nepoľovníkov na mieru

Zatiaľ, čo sa poľovníci venujú svojej vášni, nepoľovníkom ponúkame zážitkové balíčky.
S nami môžete objavovať krásy Slovenska, zažiť ľudové tradície, dobrodružstvo, adrenalín alebo oddychovať v jedinečných kúpeľoch na Slovensku.